לוגו
בחור טוב
פרק:
מיקום ביצירה:
0%
X
F
U

יונתן רבכיס? בחור טוב. בסדר גמור. כן. בסדר גמור. איש חברה נעים. עוזר לחבריו. אדיב. מנומס. תמיד בסדר. וכזה שקט. לא מנסה לעשות רושם.

המעילה? אי, אי. טפה בים. והכלל, מעשה ישן. מה פתאום? ובינינו לבין עצמנו, על מי אין טופלים חשדות בימינו? לשון ארוכה יש להם לבריות. דומני, דיברו על ארבעים יששה אלף. פאנטאסטי. קשה להאמין. ובכלל, ששת אלפים כבר החזיר. כן. שמעתי שחתם על שטרות. וזה לא יפה שנתנו לענין פרסום, אחרי שכבר הסכים לחתום על שטרות. סתם ללכלך שם. והרי לא רק הוא היה מעורב בענין. ומדוע נטפלו דוקא אליו? צרוּת עין. אני אומר לך, הוא בסדר גמור. ומה הוא אשם אם החשבונות אצלם מבולבלים ושנתים לא ראו כלום? הסתבך זה קורה.

מס ההכנסה? זה טרם הוברר. ובינינו לבין עצמנו, גם לא יוכלו להוכיח הרבה. אתה חושב שהוא כזה טמבל שישאיר את הכסף פה? לדקור את העינים? יונתן זה יודע מה הוא עושה. ואת הפקיד ודאי לא ירצו לפטר. ובכן, איך יוכלו להוכיח? סמוך על יונתן.

הגברת לבקוביץ'? שמע. תמיד מאשימים את הגבר. זה לא הוגן. ומה היא? כבשה תמימה? ואיפה היה בעלה? אין לו עינים? ובינינו לבין עצמנו, לולא היא לא היה לוקח את כל הכסף. למה לו כל כך הרבה! זה המוח שלה. אני אומר לך. אתה מכיר אותה? פלפל! הוי הוי! יודעת מה טוב. ותראה שאשתו כלל לא אכפת לה. אמנם כשנודע הענין, עשתה סקאנדאל הגון. אבל הבינה, וסלחה. ומה רע לה כעת? מכונית, וילה, רהיטים חדשים, מרבדים, תכשיטים. אמנם הוא מרבה בנסיעות. כן. נו, הרי עסקים צריך לעשות. ושמעתי שיש לו אחת בחיפה. בובה! אבל הגד לי: מה יעשה בחיפה כשהוא בא לשם? ישב במלון ויסתכל על הקירות? ומה יש? הוא אינו שנא מה שאחרים אוהבים? כן. אני אומר לך, זה יונתן רבכיס הוא בסדר גמור. בחור טוב.