רקע
שלום רוזנפלד
שבוע של נורמליזציה

יום א'    🔗

משלחת מטעם מרכז הבונים החָפשיים, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר על קברו של אנואר אל־סאדאת ולאחר מכן נתקבלה לריאיון מיוחד על־ידי יורשו, הנשיא חוסני מובאראךּ.

בשובם לישראל, מסרו חברי המשלחת על התרשמותם העמוקה מאישיותו של הנשיא החדש והביעו ביטחונם – בהסתמך על דברי הנשיא – שתהליך השלום יימשך גם אחרי אפריל 1982 ואף תורחב ותועמק הנורמליזציה בין שתי המדינות.

יום ב'    🔗

משלחת מטעם מכבי הצעיר, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר על קברו של אנואר אל־סאדאת ולאחר מכן נתקבלה לריאיון מיוחד על־ידי יורשו, הנשיא חוסני מובאראךּ.

בשובם לישראל, מסרו חברי המשלחת על התרשמותם העמוקה מאישיותו של הנשיא החדש והביעו ביטחונם – בהסתמך על דברי הנשיא – שתהליך השלום יימשך גם אחרי אפריל 1982 – – – (ראה יום א').

יום ג'    🔗

משלחת מטעם בני עקיבא, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר על קברו של אנואר אל־סאדאת ולאחר מכן נתקבלה לריאיון מיוחד על־ידי יורשו, הנשיא מובאראךּ.

בשובם לישראל, מסרו חברי המשלחת על התרשמותם העמוקה מאישיותו… (ראה יום א' ויום ב').

יום ד'    🔗

משלחת מטעם מגן־דוד־אדום, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר על קברו של אנואר אל־סאדאת ולאחר מכן נתקבלה לריאיון מיוחד על־ידי יורשו הנשיא חוסני מובאראךּ.

בשובם לישראל, מסרו חברי המשלחת על… (ראה יום א‘, יום ב’ ויום ג').

יום ה'    🔗

משלחת מטעם ארגון מגדלי הפרחים, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר על קברו של אנואר אל־סאדאת ולאחר מכן… (ראה יום א‘, יום ב’, יום ג' ויום ד').

יום ו'    🔗

משלחת מטעם התאחדות השכנים והדיירים, שיצאה אמש למצרים לביקור־תנחומים, הניחה זר… (ראה יום א‘, יום ב’, יום ג‘, יום ד’ ויום ה').

*

מיניסטריון האתרים הלאומיים במצרים הקים יחידה מיוחדת לפינוי עודפי־הזֵרים מקברו של אנואר אל־סאדאת.


מהו פרויקט בן־יהודה?

פרויקט בן־יהודה הוא מיזם התנדבותי היוצר מהדורות אלקטרוניות של נכסי הספרות העברית. הפרויקט, שהוקם ב־1999, מנגיש לציבור – חינם וללא פרסומות – יצירות שעליהן פקעו הזכויות זה כבר, או שעבורן ניתנה רשות פרסום, ובונה ספרייה דיגיטלית של יצירה עברית לסוגיה: פרוזה, שירה, מאמרים ומסות, מְשלים, זכרונות ומכתבים, עיון, תרגום, ומילונים.

אוהבים את פרויקט בן־יהודה?

אנחנו זקוקים לכם. אנו מתחייבים שאתר הפרויקט לעולם יישאר חופשי בשימוש ונקי מפרסומות.

אבל אנו משלמים עבור שרתים ועבור פעילות פיתוח, ולכן זקוקים לתמיכתך, אם מתאפשר לך.

אנו שמחים שאתם משתמשים באתר פרויקט בן־יהודה

עד כה העלינו למאגר 39341 יצירות מאת 2031 יוצרים, בעברית ובתרגום מ־28 שפות. העלינו גם 14706 ערכים מילוניים. רוב מוחלט של העבודה נעשה בהתנדבות, אולם אנו צריכים לממן שירותי אירוח ואחסון, פיתוח תוכנה, אפיון ממשק משתמש, ועיצוב גרפי.

בזכות תרומות מהציבור הוספנו לאחרונה אפשרות ליצירת מקראות הניתנות לשיתוף עם חברים או תלמידים, ממשק API לגישה ממוכנת לאתר, ואנו עובדים על פיתוחים רבים נוספים, כגון הוספת כתבי עת עבריים, לרבות עכשוויים.

נשמח אם תעזרו לנו להמשיך לשרת אתכם!

רוב מוחלט של העבודה נעשה בהתנדבות, אולם אנו צריכים לממן שירותי אירוח ואחסון, פיתוח תוכנה, אפיון ממשק משתמש, ועיצוב גרפי. נשמח אם תעזרו לנו להמשיך לשרת אתכם!